Lista zakupów

0 szt. - 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty

Regulamin zakupów w sklepie internetowym Yappy Kids sp. z o.o.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i potwierdzenie zgody na zasady zakupu towarów i sług oferowanych przez Yappy Kids sp. z o.o. (zarejestrowanej w Rejestrze przedsiębiorstw Republiki Łotewskiej, nr rejestracji 40103862792, adres prawny: ul. Zemitana 9, Ryga, LV-1012, Łotwa). 

1. Sprzedaż towarów Yappy Kids sp. z o.o. odbywa się za pośrednictwem ofert opublikowanych w internecie. W przypadku złożenia zamówienia przez klienta, między nim a sprzedawcą zawarta zostaje umowa na odległość.

2. Zamówienie można złożyć na stronie www.yappy.pl, mailowo przez [email protected] lub [email protected] oraz telefonicznie: +48 223 078923

3. Wszystkie ukazane ceny towarów oferowanych przez Yappy Kids sp. z o.o. zawierają podatek VAT w wysokości 21%. Dostawa nie jest wliczona w ukazaną cenę towarów.

4. Grafiki ilustrujące meble lub towary tekstylne nie mogą w 100-procentach przedstawić prawdziwego wyglądu towaru, co związane jest z tym, że każdy monitor, ekran urządzenia mobilnego itp. wyświetla obrazy w swojej gamie kolorystycznej. W związku z tym, grafiki posiadają charakter poglądowy, a prawdziwy wygląd towaru może nieznacznie różnić się od wyglądu przedstawionego na obrazkach. 

4.1. Yappy Kids zastrzega prawo do wprowadzania zmian w produktach, ich akcesoriach oraz w innych kwestiach bez wcześniejszego powiadomienia kupującego.

5. Podczas składania zamówienia należy ukazać adres e-mail, aby umożliwić wysłanie klientowi instrukcji, faktury oraz pozostałej wymaganej dokumentacji. Szczegółowe informacje dotyczące polityki bezpieczeństwa i przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo znaleźć i, po przeczytaniu, potwierdzić na stronie Polityki bezpieczeństwa Yappy Kids sp. z o.o. 

6. Przed rozpoczęciem korzystania z towaru uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją użytkownika, a następnie korzystanie z towaru zgodnie z zaleceniami, specyfiką oraz przeznaczeniem.

7. W przypadku gdy zmienili Państwo zdanie i zdecydowali się zrezygnować z zakupu, posiadają Państwo prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych i mogą Państwo zwrócić towar zakupiony w sklepie internetowym.

8. Rezygnując z zakupu w przypadku umowy na odległość konsument niesie odpowiedzialność za zachowanie jakości i bezpieczeństwa towaru w okresie prawa na zwrócenie towaru. Radzimy zachować oryginalne opakowanie towaru, aby, w przypadku rezygnacji z zakupu według zasad umowy na odległość, towar nie posiadał żadnych zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych. Aby omówić kwestię zwrotu towaru, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy na [email protected] i ukazanie numeru oraz daty zamówienia. Szczegółowe informacje dotyczące warunków zwrotu towarów mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej Yappy Kids w sekcji Prawo do zwrotu

8.1. Anulowanie zamówienia jest możliwe tylko jeśli towar nie został jeszcze nadany. Jeśli paczka została już przekazana kurierowi, anulowanie zamówienia nie wchodzi w grę. W takim wypadku konieczne będzie przeprowadzenie procedury zwrotu towaru (patrz nr 8).

9. Na wszystkie towary wydawana jest 24-miesięczna gwarancja liczona od dnia otrzymania towaru ukazanego na fakturze lub dokumencie potwierdzającym dostawę. 

10. Dodatkowe zniżki i kupony rabatowe obowiązują tylko w stosunku do standardowych cen i nie mają zastosowania w przypadku towarów już objętych promocją www.yappy.lv

11. Warunki gwarancji producenta nie obejmują uszkodzeń spowodowanych z winy konsumenta lub użytkownika, a mianowicie: 

11.1. Towar nie był używany według swojego przeznaczenia lub nie był używany zgodnie z zaleceniami ukazanymi w instrukcji użytkownika konkretnego towaru.

11.2. Towar został porysowany, połamany, czyszczenie towarów odbywało się przy użyciu niewłaściwych preparatów, na towarze widoczne są ślady napraw.

11.3. W przypadku naturalnego zużycia się elementów (jak na przykład wytarcie się plastiku, zmiana wyważenia kół itp.).

11.4. Jeżeli kupujący wykorzystywał towar do celów zawodowych (przykładowo – jeżeli towar używany był nie do użytku prywatnego, ale w miejscach publicznych).

11.5. Gwarancja nie obejmuje sytuacji, w których uszkodzenie towaru wynikło podczas nieprawidłowego transportu towaru (kiedy za transport odpowiada kupujący).

11.6. Przed rozpoczęciem montażu mebli należy koniecznie sprawdzić, czy na elementach nie znajdują się widoczne rysy, pęknięcia i wgniecenia. Jeśli zauważyli Państwo widoczne wady, prosimy powiadomić nas przez e-mail: [email protected] i nie rozpoczynać montażu. W przypadku rozpoczęcia montażu, części lub meble z defektami nie zostaną wymienione, a pieniądze za zamówienie nie zostaną zwrócone.

12. Reklamacje dotyczące dostępności i jakości towarów, prosimy kierować w formie elektronicznej na adres [email protected]. Reklamacja rozpatrywana jest w terminie 5 dni roboczych od momentu jej otrzymania. Odpowiedź zostanie wysłana na adres kontaktowy ukazany w reklamacji.

13. Sklep internetowy www.yappy.pl zastrzega sobie prawo do nie wypełnienia zamówienia, jeżeli nie może nawiązać kontaktu z klientem poprzez ukazane w zamówieniu dane kontaktowe (adres e-mail i/lub numer telefonu).

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny na numer +48 223 078923 lub mailowy: [email protected].