Lista zakupów

0 szt. - 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty

WAŻNE: Przy zamówieniu łóżeczka w naszym sklepie internetowym mają Państwo prawo na odstąpienie od umowy zakupu w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.  Jesteśmy pewni swoich produktów!

Przy produkcji łóżeczek dziecięcych i innych mebli, Yappy Kids zwraca szczególną uwagę na jakość, wysoki standard i wykorzystywane materiały.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i niezawodności łóżeczek, "Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts" przetestowano, czy są one zgodne z surowymi standardami UE.

Firma YappyKids przeszła te testy wyśmienicie. PDF (nacisnąć, aby otrzymać więcej informacji o teście). 

Drewno: w sklepach można kupić łóżeczka dziecięce z drewna sosnowego, brzozowego, bukowego, a także metalowe łóżeczka i szkodliwe dla zdrowia dziecka łóżeczka z płyty wiórowej czy laminatu.

Firma Yappy Kids wybiera drewno brzozowe lub specjalnie dobrane bęzsękowe drewno sosnowe, niewydzielające żywicy i przyjazne zarówno dla Waszego Malucha, jak i dla środowiska naturalnego. Brzoza to drzewo, które może obdarzyć człowieka wielką siłą. Jego moc jest zbliżona do tej, którą dysponuje dąb. Dlatego meble wykonane z drewna brzozowego mają duże działanie lecznicze. Brzoza według wierzeń ludowych jest wyjątkowo przyjazna dla dzieci i kobiet w ciąży.

Jakość: każda partia produkcyjna w firmie Yappy Kids jest sprawdzana przez niezależnych ekspertów. Podczas kontroli jakości sprawdzana jest funkcjonalność, jakość pokrycia i scalenie elementów. Poza tym jedno łóżeczko z każdej partii produkcyjnej jest niszczone w celu sprawdzenia testowego obciążenia.  

Farby i lakiery: przy wykończeniu łóżeczek dziecięcych Yappy Kids zezwala producentom używać tylko płynów na bazie wody. Jako standard jakości nasza firma nałożyła sobie wysoką poprzeczkę i wykorzystuje materiały, które spełniają normy dla zabawek dziecięcych EN: 71-3.

Normy UE: wszystkie łóżeczka są produkowane zgodnie ze standardami Unii Europejskiej. W ten sposób łóżeczka dziecięce odpowiadają normie EN 716-1:2008+A1:2013.

Patenty: wszystkie projekty mebli dziecięcych firmy YappyKids, a także sama marka są opatentowane w urzędzie patentowym Republiki Łotewskiej, i mają zastosowanie na terenie całej Unii Europejskiej.

Zdjęcia nadesłane przez naszych klientów!