Lista zakupów

0 szt. - 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty

O firmie

YappyKids to nowa i szybko zyskująca popularność marka mebli dziecięcych z Łotwy. Firma została założona przez Państwa Frolov w roku 2015 i oferuje nowoczesne wyroby z oryginalnym designem, wykonane według europejskich standardów. Nasze meble to połączenie bezpieczeństwa użytkowania, pięknej formy, wyjątkowej jakości i funkcjonalności. Już ponad 20 000 dzieci od Rygi do Londynu oraz od Tokio do Miami odpoczywa i zasypia w łóżeczkach YappyKids. 

Nasza misja

YappyKinds pragnie dawać dzieciom zdrowy i bezpieczny sen, a ich rodzicom – szczęście i błogi spokój.

Wykonanie

Nasze łóżeczka wykonane są głównie z brzozy, łotewskiego dębu oraz buka, przy użyciu naturalnych lakierów i farb na bazie wody. Oprócz tego, wraz z rozwojem firmy rozpoczęliśmy produkcję materaców i pościeli, aby Państwa dziecko spało w jeszcze bardziej komfortowych warunkach. Wszystkie modele naszych towarów są dostępne w magazynach i gotowe do natychmiastowej wysyłki do dowolnego miejsca na świecie.

Osiągnięcia

W roku 2017 kolekcja YappyIcon, wyprzedzając setki innych firm, doszła do finału prestiżowego konkursu Kind & Jugend Innovation Award organizowanego w Kolonii, w Niemczech.